Problem Ekle

Probleminizi açıklayın

Probleminizi en iyi şekilde tanımlayan seçeneği seçin. Bu seçimi yapmanız bizim istatistikleri daha" sağlıklı tutmamızı, ilgili kurumlarla daha hızlı iletişime geçmemizi sağlayacak. Eğer yaşadığınız problem listedekilerin hiçbirine benzemiyorsa aşağıdaki linke tıklayarak bize önerebilirsiniz. Halihazırda girdiğiniz problem için problem çeşidini "Diğer" seçeneğini seçerek bize gönderin, problem çeşidi önerinizi değerlendirdikten sonra probleminizi biz kategorileyeceğiz.

Probleminizi üç beş kelime ile kısaca özetleyin.
Probleminize ilişkin detayları özetleyin. Nasıl gerçekleştiğini, ne şekilde bir hak ihlaline uğradığınızı kısaca anlatın.
Problemin gerçekeleştiği gerçek tarihi GG-AA-YYYY formatında yazın.
Problemin gerçekleştiği konumu haritadan işaretleyin. Problem şu an bulunduğunuz yerde gerçekleştiyse "Konumumu kullan" butonuna tıklayarak şu an bulunduğunuz yeri seçebilirsiniz. Probleminiz kesin bir konumla ilgili değilse ya da kesin bir konum paylaşmak istemiyorsanız "İl/ilçe seçmek istiyorum" seçeneğini kullanarak en az ilçe seviyesinde konum bilgisi paylaşınız. (Sadece il seçemezsiniz.)
Sadece il seçemezsiniz

Siz

Probleminizle ilgili gelişmeleri sizle paylaşabiliriz. Bunun için iletişim bilgilerinizi bizle paylaşmalısınız. İsim soyisminiz ve iletişim bilgileriniz sitede görüntülenmeyecek, izniniz olmadan ilgili kurum ya da kişilerle paylaşılmayacaktır. Probleminizi anonim olarak paylaşmak isterseniz iletişim bilgilerinizi boş bırakabilirsiniz.
Kişisel bilgilerinizi girmek zorunda değilsiniz, ancak araştırma amacıyla demografik bilgilerinizi kaydediyoruz.
Doğduğunuz yılı seçin.
Girilen bütün hak ihlalleri kayıt edilecek ancak sadece 18-30 yaş arası hak ihlalleri haritada görünür olacaktır.
Biyolojik cinsiyetinizi seçin.
Telefon numaranız Türkiye içinde kullanılır bir telefon numarası olmalıdır. Geçerli telefon numarası 5071234567, 05071234567, +905071234567 şeklinde olabilir.