Problem Kullanılmayan elektrik faturası geldi.
Açıklama Pandemi dolayısıyla kapalı olan işyerine geçen yılın aynı dönemi baz alınarak fatura gönderildi.
Problem Çeşidi Diğer
Tematik Alan(lar) Diğer
Eklenme Tarihi 11-09-2020 - 00:50
Problemin Gerçekleşme Tarihi 03-04-2020
Yeri Istanbul - Fatih