Problem yol - yemek maaşımdan kesildi
Açıklama Bir Stk’da çalışıyorum. Ve evden çalışma sistemiyle birlikte yol - yemek haklarım kemer sıkma politikası sebebiyle kesildi.
Problem Çeşidi Diğer
Tematik Alan(lar) Diğer
Eklenme Tarihi 31-05-2020 - 16:28
Problemin Gerçekleşme Tarihi 31-03-2020
Yeri Istanbul - Beşiktaş